wtorek, 27 sierpnia 2013

Ao Haru Ride kolejną nowością od Waneko!

Waneko ogłosiło kolejny nowy tytuł, na który zdobyło licencję - jest to Ao Haru Ride, manga shōjo. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ fabuła zapowiada się ciekawie, a kreska w mandze jest po prostu prześliczna!


Mangę na pewno będę kupować, tym bardziej, że tytuł zostanie przetłumaczony :) Pełny tytuł będzie brzmieć„Ścieżki Młodości – Ao Haru Ride”. Już nie mogę się doczekać :)
 

środa, 21 sierpnia 2013

Służąca przewodnicząca, nowe mangi oraz Beast Master

Niedawno byłam na konwencie B-absolution i zakupiłam tam najnowsze tomiki mang:


Jak zwykle - będzie co czytać :3 No i to już ostatni tomik Hatsukoi Limited - nareszcie jakaś seria zakończona! ;)

A tak w ogóle całkiem niedawno Waneko ogłosiło dwa nowe tytuły - jednym z nich jest Gin no Saji, którego autorką jest twórczyni mangi Fullmetal Alchemist. Nie przepadam za nią zbytnio (głównie za jej kreską), więc mangi na pewno nie kupię :< Poza tym manga o krowach etc.... Ależ mi to zalatuje moim kochanym Moyashimonem, a ja powtórek pomysłów nie lubię XD"


Za to kolejny nowy tytuł od Waneko na pewno kupię :) Beast Master to dwutomowe shōjo, autorstwa mangaki odpowiedzialnej za Dengeki Daisy - to już wystarczy, żeby mnie zachęcić :)


J.P.F. również zapowiedziało nową mangę - niemniej jednak Ludwig Kakumei to nie moje klimaty.... Nie przepadam za kreską autorki tej mangi, wręcz nie znoszę Kaori Yuki, więc ten tytuł sobie odpuszczę...


Podano również do wiadomości publicznej polski tytuł Kaichō-wa maid-sama - Służąca przewodnicząca. Słyszałam wiele głosów negatywnych, jednak ja jestem zachwycona - tytuł doskonale oddaje harlequinowatość tej mangi. I z tego też powodu jej nie kupię - jest to słabe romansidło. Jestem jednak pewna, że tłumaczenie będzie świetne ;)