piątek, 29 sierpnia 2014

Ciekawe zapowiedzi, czyli Maru musi zmienić swój gust, bo inaczej będzie źle =_=

Nie było mnie tu długo, a wydawnictwa zapowiedziały całkiem sporo nowości, więc czas się przyjrzeć temu, co mnie zainteresowało :)

Wydawnictwo J.P.F. zapowiedziało wydanie mangi All you need is kill. Sa tylko dwa tomiki, fabuła brzmi interesująco, więc chyba się skuszę. Po polsku została wydana także light novelka przez Galerię Książki (również planuję zakup :P)


Z J.P.F.-u to tyle , ostatnio jakoś ich zapowiedzi i nowości średnio przypadają mi do gustu :<

Przejdźmy do Studia JG (Waneko na koniec, bo za dużo u nich tych nowości XD"). Wydawnictwo to zapowiedziało nowy tytuł - No. 6 - zapewne również zakupię. No i tu mamy niespodziankę, bo tomy 3, 5 oraz 7 i 8 zostaną wydane w dwóch wersjach - normalnej i specjalnej. Wersje specjalne będą mieć inna obwolutę oraz do każdej z nich zostanie dołączony booklet. Niestety będzie je można zakupić tylko na Yattcie oraz na ich stoisku konwentowym, o ile nakład się nie wyczerpie, ech :C A więc zapoluję na te tomiki na konwentach ^^"


Za to Waneko przygotowało cały stos nowości (w dodatku właściwie wszystkie mnie interesują ^^").
Przede wszystkim zapowiedzieli popularną ostatnimi czasy mangę Kuroko no Basket - lubię sportówki, na pewno będę zbierać ^^"


Następnie mamy Are you Alice? To jedyna nowa seria od Waneko, której pewna nie jestem, średnio mnie przekonuje. Muszę zapoznać się bliżej z fabułą.


Kolejna seria to must have dla mnie - manga Orange, w końcu uwielbiam tytuły dla dziewcząt (ale czego ja nie uwielbiam? Mój gust jest tak wszechstronny, ech).


Następnie mamy Shiki no Zenjitsu - jednotomówka, ładna kreska, josei - biorę!


Na koniec zostawiam yaoi - Sekaiichi Hatsukoi. Są może z trzy tytuły yaoi, które bym kupiła, a to jeden z nich, ech (ja naprawdę jestem wszechstronna, czasami się zastanawiam czy jest coś czego nie lubię). Mój portfel to w tym momencie wyje.


Zbankrutuję. To pewne.sobota, 23 sierpnia 2014

Ponad dwa miesiące mangowych zaległości~~

Witajcie wszyscy!

Nie było mnie tu ponad dwa miesiące, wybaczcie! Musiałam wrócić na wakacje do rodziców i przewieźć tam wszystkie rzeczy, które mi się przez te parę lat nazbierały (brrrr, próba upchnięcia tego w moim pokoju to mi chyba z miesiąc zajęła :P). Teraz już mam ładny porządeczek, a więc mogę nadrobić blogowe zaległości ;) A chcę Wam zaprezentować co przez te dwa miesiące zakupiłam z polskich wydań ^^

To zaczynamy!Małe podsumowanie: 1 artbook (brawo, Studio JG!), 6 nowych serii, 2 serie się zakończyły (więc tu mam ich ostatnie tomiki), 1 jednotomówka i cała reszta kontynuacji. Zaczyna mi brakować miejsca w pokoju na te stosy ._.