piątek, 30 października 2015

Kwietniowa paczka w końcu przyszła!

W kwietniu zamówiłam jak zwykle stos mang, ale niestety w zamówieniu znajdowało się parę tytułów od Studia JG. Ostatnio straciłam cierpliwość ciągłymi przesunięciami i pozamieniałam mangi z paczki. Dzięki temu paczka kwietniowa nareszcie do mnie przyszła, a ja znowu mam co czytać :PNo i co my tu mamy? Z nowych tytułów Jak zostałam bóstwem!? (chociaż to Studio JG wydaje regularnie) oraz Mushishi (drugi tom dostałam w poprzedniej paczce...). Z tytułów zakończonych mamy Reversal. Cała reszta to kontynuacje.

Czeka mnie jeszcze jedna zaległa paczka z Gildii, z lipca bodajże. Muszę tam też pozamieniać tytuły, bo inaczej nigdy się jej nie doczekam :/ A nic nowego nie zamawiam, bo w moim portfelu pusto....

środa, 21 października 2015

"Noragami" oraz "Bestia z ławki obok"

Mamy już okładkę polskiego wydania Noragami od Studia JG i obyło się bez niespodzianek - tytuł jak w oryginale, wszystko wygląda ok jak dla mnie. Serię będę kupować, jak tylko pieniążki będą.


Kolejna nowość to Bestia z ławki obok, czyli Tonari no Kaibutsu-kun. Tłumaczenie tytułu mi się podoba, jestem szczęśliwa! Nic, tylko kupować :DNiestety o Loveless, Księciu Piekieł oraz Zakuro nadal nic nie wiadomo.... Jestem wściekła, bo moje dwie paczki z Gildii od kwietnia się nie ruszyły przez przekładanie tych tytułów. Liczę na to, że pozwolą mi zrobić zmiany w zamówieniach, bo już mam dość. Nie mam co czytać,a później będę mieć 40 tomików naraz...

Jeszcze chciałabym nadmienić, że nie piszę o wszystkich nowościach z polskiego rynku wydawniczego, gdyż nie wszystkie tytuły mnie interesują. Piszę jedynie o tym, co lubię i co mnie ciekawi.